«Україна промислова» – це глобальний всеукраїнський проект, спрямований на розвиток агросфери країни. Його творці – небайдужі українці, турбуються про своє майбутнє і майбутнє наших наступних поколеній.Девіз компанії вироблений з роками – розвиватися, не зупиняючись ні на хвилину. І сьогодні проект «Україна промислова» розвивається швидкими темпами, покращуючи якість виробництва.

Будучи лідерами у своїй сфері, ми намагаємося міцно закріпити позиції на ринку, а тому пропонуємо тільки якісне, перевірене роками сировину. Широкий асортимент створений спеціально для того, щоб кожен наш клієнт знайшов для себе нужнийтовар. Велика частина з них продається в роздріб і дрібним оптом, наприклад, добрива, побутова і хімія для будівельної промисловості та ін.

Аналізуючи попит і враховуючи побажання наших клієнтів, ми регулярно оновлюємо асортимент, додаючи нові позиції. Оскільки нашою головною метою є не тільки реалізація товару, а й поліпшення економіки країни, ми не накручуємо вартість, додаючи в неї плату за зайві послуги. В результаті цього центр «Україна промислова» пропонує клієнтам тільки найпривабливіші ціни без штучного завищення. Доступна ціна на сировину і добавки дозволяє виробникам значно поліпшити якість продукції, і пропонувати українським споживачам тільки кращі товари.

В асортименті знайдеться все

У нашому асортименті представлені:

 • харчові добавки та харчова хімія
 • розчинники
 • амінокислоти
 • сировина для хлібзаводів та пекарень
 • кормові добавки
 • полімерна продукція
 • засоби дезінфекції
 • теплоносії
 • пави і сировину для косметики
 • органічна і неорганічна продукція.

Наші фахівці ретельно вивчають ринок, відстежуючи появу новинок. Завдяки цьому будь-який інноваційний товар можна негайно купити у нас.

Харчові добавки та харчова хімія

Харчова хімія, яку використовують для виробництва приватні і державні підприємства, реалізується з оптової та роздрібної ціни. Оскільки від якості продуктів харчування залежить здоров’я людини, ми пропонуємо тільки перевірене сировину без шкідливих хімікатів. Харчові добавки, представлені у нас на сайті, широко використовуються для виробництва ковбас та м’ясної продукції, випічки, напоїв та др.У нас ви знайдете:

 • підсилювачі смаку
 • консерванти
 • підсолоджувачі
 • харчові жири
 • регулятори кислотності
 • рослинні вершки і рослинні жири.

Завдяки харчовим добавкам продукти набувають яскравий насичений смак і довше зберігаються на полицях магазинів.

Ми не обійшли стороною і ринок спортивного харчування, представивши якісну продукцію для поліпшення результату треніровок.У нас ви знайдете креатин моногідрат, необхідний для поліпшення роботи м’язів, і валін– натуральну амінокислоту для поліпшення обмінних процесів.

Для фермерських господарств у нас завжди є в наявності кормові добавки. Завдяки комплексу вітамінів в складі вони значно знижують ризик розвитку захворювань у молодих і дорослих особин. На товари підвищеного попиту, як крейда кормова і метіонін у нас завжди діють знижки та вигідні умови доставки.

Хімія для виробництва

Хімічна сфера розвивається швидкими темпами, щоб поліпшити і прискорити виробництво промислових товарів. Хімічна сировина використовується для створення:

побутової хімії
гумових виробів
фармацевтичних препаратів
сільськогосподарської продукції
кераміки і скла
виробів зі шкіри.

Наша робота спрямована на те, щоб максимально прискорити доставку товарів, тому більша частина з них завжди є в налічіі.На нашому складі зберігається понад 30 найменувань кислот від вітчизняних і зарубіжних виробників. Полімерна продукція використовується для більш якісної обробки сировини, надання кольору або форми. У нас в асортименті ви знайдете поліетилени, поліпропілени, полістирол і ін.

Сировина для косметичної продукції

Уся сировина для косметичної продукції, побутової хімії та парфумерії, представлене у нас на сайті, пройшло ряд лабораторних досліджень та має відповідні сертифікати якості. Завдяки цьому воно повністю нешкідливо для організму людини. У нас представлена ​​така продукція:

 • Оптичні і хімічні відбілювачі. Активатори. Використовуються для поліпшення якості прання і виведення плям з тканин. Активно застосовуються в створенні пральних порошків.
 • Хім. сировина для виробництва косметики, парфумерії, засобів гігієни та ін. Дана група товарів використовується в якості основного або додаткового компонента складу. Особливо затребувані D-пантенол, молочна кислота, ланолін, бензофенон і ін.
 • Комплексообразующие реагенти. Вони є сполучною ланкою між основними інгредієнтами. Одним з найбільш поширених реагентів є Трилон Б, який додається для видалення важких металів, усунення прогорклости і білого мильного нальоту.
 • Перламутрові добавки. Замутнювачі. Вони додаються з метою поліпшити зовнішній вигляд продукту, надати йому особливий колір, зробити більш привабливим для клієнта. Саме перламутровий пігмент надає природний блиск лаків для нігтів і декоративної косметики.
 • Алкілполіглюкозіди.Данний продукт є безпечним поверхнево-активною речовиною (ПАР). Його склад нетоксичний і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Значно посилює розчинність інгредієнтів. Застосовується для створення миючих засобів, оскільки в рази збільшує кількість піни.

Добрива для сільського господарства

Приватним і державним аграрним підприємствам ми пропонуємо простий і доступний спосіб підвищити врожайність полів. А саме – використовувати добрива для збагачення грунту і захисту рослин від вредітелей.Іспользуя добрива можна підвищити опірність сходів до перепадів температур і хвороб. Магнієві, калієві, азотні і сірковмісні підгодівлі значно збагачують грунт, дозволяючи помножити в кілька разів кількість плодів. Регулярне використання добрив захищає ґрунт від виснаження, тому в сучасному сільському господарстві їх використання є обов’язковою умовою для вирощування культур.

Ми пропонуємо таку продукцію:

 • селітра
 • фосфатні добрива
 • магнієві добрива
 • калійні добрива
 • сірковмісні добрива
 • рідкі і комплексні добрива.

Серед наших клієнтів – великі агрохолдинги і приватні підприємства, і для всіх ми пропонуємо тільки найкращі умови співпраці. Це дозволяє нашим виробникам не нехтувати можливістю поліпшити якість продукції і закріпитися на вітчизняному ринку.

Переваги роботи з нами

Оскільки головною метою компанії «Україна промислова» є зміцнення вітчизняного ринку, ми завжди готові піти назустріч нашим виробникам. Саме тому ми реалізуємо товари за найпривабливішими оптовим і роздрібним цінам.

Працюючи з нами, ви отримуєте:

товари високої якості;
своєчасну консультацію по будь-яких питань;
гнучку систему знижок і програму лояльності для наших клієнтів.

Спільними зусиллями ми обов’язково зможемо розвинути і поліпшити економіку України, а тому запрошуємо до співпраці нових клієнтів.


Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/gfneevre.txt) is not within the allowed path(s): (/home/vegatag/chemical.com.ua:/home/vegatag/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/vegatag/chemical.com.ua/www/wp-includes/plugin.php(437) : runtime-created function on line 1